Program Lojalnościowy „Skarbonka” AutoWarto.pl

 

 

 

Za każdym razem gdy robisz zakupy w sklepie internetowym AutoWarto.pl gromadzisz Punkty Lojalnościowe – w skrócie PLN.

Ilość Punktów Lojalnościowych jest inna dla każdego produktu i prezentowana na stronie produktu wacha się od zera do nawet kilkudziesięciu.

Punkty lojalnościowe można wymienić – w zależności od ich ilości – na jedną z trzech opcji: darmowy transport, prezent do wyboru z oferty sklepu lub bon zakupowy.

Z programu można skorzystać jedynie będąc zalogowanym klientem AutoWarto.pl. Zakupy jako gość uniemożliwiają skorzystanie z Programu Lojalnościowego. Zalogowanie a nawet rejestracja może nastąpić po dokonaniu zakupów przed uiszczeniem zapłaty – odpowiednie procedury przypomną i pomogą w logowaniu lub rejestracji na wymaganym etapie.

Po dokonaniu zakupów przed uiszczeniem zapłaty zostanie Ci przedstawiona lista możliwych do wyboru prezentów, ilość zgromadzonych Punktów Lojalnościowych jest przekładana na cenę prezentu w stosunku jeden do jeden oznacza to, iż jeden Punk Lojalnościowy uprawnia do wyboru prezentu o wartości jednej złotówki.

Można wybrać tylko jeden prezent bez względu na jego wartość.

Nie wykorzystane Punkty Lojalnościowe nie są gromadzone i nie można z nich skorzystać powtórnie.

Jeśli posiadasz pięć Punktów Lojalnościowych a wybrałeś prezent za dwa złote reszta Punktów Lojalnościowych przepada. Jeśli zrezygnujesz z wyboru prezentu lub wybierzesz opcje zakupów jako gość całość zawartości skarbonki przepada.

Wybór Bonu Zakupowego powoduje, iż przy następnych zakupach Ty lub obdarowana przez Ciebie osoba będzie mogła dokonać płatności za cenę towaru przy pomocy Punktów Lojalnościowych w stosunku jeden do jeden. Oznacza to, że posiadając bon zakupowy opiewający na jeden Punkt Lojalnościowy możesz zmniejszyć swój rachunek o złotówkę.

Bon Zakupowy uprawnia do zniżki w terminie dwóch tygodni od daty dostarczenia zakupów, pod warunkiem iż nie zrezygnowałeś z jakiejkolwiek ich części.

Jeśli zwrócisz całość lub część zakupów przy, których dostałeś Bon, Bon traci ważność.

Zwracając część lub całość zakupów musisz również zwrócić produkt, który otrzymałeś jako prezent.

Bon Zakupowy traci ważność po upływie roku od jego wydania.

 

Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat programu lojalnościowego zapoznaj się z regulaminem.

 

 

Regulamin Programu Lojanościwego AutoWarto.pl