Biuro HandloweAutoWarto.pl
ul. 1-go Maja 23
42-200 Częstochowa
nr. tel.: 663 336 484
email: info@autowarto.pl
AutoWarto.pl jest marka - zastrzeżonym znakiem towarowym - służąca do identyfikacji internetowego kanału dystrybucji detalicznej firmy Aristar

Zapytanie konsumenckie

* wymagane pola

Sprzedawcą rzeczywistym w rozumieniu Ustawy z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny jest właściciel marki AutoWarto.pl Firma Aristar

Aristar Sp. z o. o. Sp. k.
ul. Zabrska 18/4
40-083 Katowice

Biuro handlowe

ul. Pułaskiego 82
42-200 Częstochowa
nr. tel.: 663 336 484
email: info@autowarto.pl

 

 

 

 

 

 

 

Sklep akcesoria samochodowe AutoWarto.pl to szeroka oferta obejmująca: dywaniki samochodowe, wykładziny do bagażnika, pokrowce na siedzenia, listwy boczne, bagażniki dachowe, boxy dachowe, bagażniki samochodowe na rowery, pasy mocujące.

Nasz sklep to również drobne akcesoria samochodowe takie jak gąbki, ściereczki, skrobaczki, zapachy, kosmetyki samochodowe czy akcesoria dla zwierząt np. klatki dla zwierząt.

Zapraszamy również po nakładki zderzakowe, preparaty do silnika i chłodnicy, dywaniki do bagażnika oraz dywaniki pod nogi, do kabiny.

Ponadto w naszej orcie mata do bagażnika, dywaniki welurowe i gumowe, pokrowce samochodowe, boksy dachowe, kosze piknikowe oraz wiele innych produktów przydatnych podczas podróży.

 

Oferta biznesowa

* wymagane pola